Pakiet „Zdrowy kręgosłup” 7 dni

Chory kręgosłup to we współczesnym świecie bardzo częsty problem medyczny. Ciągły stres, ciężka praca fizyczna lub praca w pozycji siedzącej za biurkiem a co za tym idzie niewielka ilość ruchu, to tylko niektóre z czynników, które doprowadziły do stanu, w którym nasz kręgosłup odmówił posłuszeństwa. W związku z tym powinniśmy podjąć działania umożliwiające zmniejszenie lub kompletnie pozbycie się dolegliwości kręgosłupa. Rehabilitacja tego narządu ruchu umożliwia nam odzyskanie sił i powrót do optymalnej formy naszego organizmu. Pomaga zrelaksować plecy, złagodzić dolegliwości – ale pełni również rolę edukacyjną, ponieważ uczy jak na co dzień zapobiegać napięciom, które powodują bóle kręgosłupa. 

W pakiecie „Zdrowy kręgosłup” zapewniamy następujące zabiegi:

  1. Okład borowinowy mały
  2. Masaż klasyczny częściowy
  3. Pracę indywidualną z fizjoterapeutą:
    ćwiczenia bierne, czynno-bierne, wg metod neurofizjologicznych (Mc KENZIE ,PNF, CYRIAX,) mobilizacje i manipulacje  
  4. Prądy interferencyjne
  5. Masaż wielostrumieniowy
  6. Poranna gimnastyka na świeżym powietrzu

W przypadku przeciwwskazań medycznych do któregoś z powyższych zabiegów lekarz zdecyduje o zamianie na inny.

Decyzję o zmianie zabiegów podejmuje lekarz na badaniu wstępnym. Pacjenci do konsultacji lekarskiej powinni posiadać aktualne podstawowe badania laboratoryjne (OB, morfologia krwi, badanie moczu ), EKG oraz karty informacyjne z wcześniejszego leczenia: pobytów szpitalnych, sanatoryjnych, lub inną  dokumentację medyczną jak również zabrać stale przyjmowane leki.  


Zabiegi wykonywane są od poniedziałku do soboty z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy.

Doba hotelowa zaczyna się w niedzielę od godziny 15-tej (pierwszy posiłek kolacja), a kończy w sobotę o godzinie 14-tej. 

Wizyta lekarska w dniu przyjazdu od godziny 16-tej wg kolejności zameldowania lub w kolejnym dniu roboczym. 

W celu przyspieszenia procedury medycznej prosimy o wypełnienie i przywiezienie ze sobą poniższej ankiety medycznej. 

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu do niedzieli do godz. 10:00 wraz z dodatkową kolacją i śniadaniem w dniu wyjazdu w cenie 145 zł w sezonie zimowym, 165 zł w sezonie letnim.