Pakiet „Witalność z Roztocza” 7 dni

Dzięki pakietowi “Witalność z Roztocza” odzyskasz siły, nabierzesz energii i zregenerujesz swoje ciało do wyzwań jakie stawia współczesny świat. W leczeniu niezwykle pomocny jest specyficzny mikroklimat, który wyraźnie wpływa na lepsze samopoczucie. Nie mniej ważna jest cisza, spokój oraz bliskość lasów i terenów zielonych, które pomogą Państwu wypocząć, zwolnić, ukoić nerwy i zregenerować siły. Przyjedź, zwolnij i złap drugi oddech w pięknych zakątkach Roztocza. 

W pakiecie „Witalność z Roztocza” zapewniamy następujące zabiegi:

  1. Kąpiel siarczkowo-siarkowodorowa w basenie z ćwiczeniami (30 minut)
  2. Okład borowinowy mały
  3. Masaż klasyczny częściowy
  4. Pracę indywidualną z fizjoterapeutą:
    ćwiczenia bierne, czynno-bierne, wg metod neurofizjologicznych (Mc KENZIE ,PNF, CYRIAX,) mobilizacje i manipulacje 
  5. Jonoforeza
  6. Poranna gimnastyka na świeżym powietrzu

W przypadku przeciwwskazań medycznych do któregoś z powyższych zabiegów lekarz zdecyduje o zamianie na inny.

Decyzję o zmianie zabiegów podejmuje lekarz na badaniu wstępnym. Pacjenci do konsultacji lekarskiej powinni posiadać aktualne podstawowe badania laboratoryjne (OB, morfologia krwi, badanie moczu ), EKG oraz karty informacyjne z wcześniejszego leczenia: pobytów szpitalnych, sanatoryjnych, lub inną  dokumentację medyczną jak również zabrać stale przyjmowane leki.  
Zabiegi wykonywane są od poniedziałku do soboty z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy.

Doba hotelowa zaczyna się w niedzielę od godziny 15-tej (pierwszy posiłek kolacja), a kończy w sobotę o godzinie 14-tej. 

Wizyta lekarska w dniu przyjazdu od godziny 16-tej wg kolejności zameldowania lub w kolejnym dniu roboczym. 

W celu przyspieszenia procedury medycznej prosimy o wypełnienie i przywiezienie ze sobą poniższej ankiety medycznej. 

Istnieje możliwość przedłużenia pobytu do niedzieli do godz. 10:00 wraz z dodatkową kolacją i śniadaniem w dniu wyjazdu w cenie 145 zł w sezonie zimowym, 165 zł w sezonie letnim.