Pakiet „Delux” 7 dni

Pakiet Deluxe to unikalna propozycja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wysoki standard, kameralną atmosferę miejsca wypoczynku z połączeniem najlepszych zabiegów jakie oferuje nasze uzdrowisko. Odpręż się, uracz swoje zmysły ciszą i spokojem, zwolnij i przeżyj wyśmienite chwile w jednym z najatrakcyjniejszych uzdrowisk w Polsce! 

W pakiecie deluxe zapewniamy następujące zabiegi:
  1. Kąpiel siarczkowo-siarkowodorowa w wannie (15 minut)
  2. Masaż podwodny całkowity
  3. Okład borowinowy całkowity (15 minut)
  4. Masaż relaksacyjny (60 minut)
  5. Pracę indywidualną z fizjoterapeutą:
    ćwiczenia bierne, czynno-bierne, wg metod neurofizjologicznych (Mc KENZIE ,PNF, CYRIAX,) mobilizacje i manipulacje 
  6. Poranna gimnastyka na świeżym powietrzu 

W przypadku przeciwwskazań medycznych do któregoś z powyższych zabiegów lekarz zdecyduje o zamianie na inny.

Decyzję o zmianie zabiegów podejmuje lekarz na badaniu wstępnym. Pacjenci do konsultacji lekarskiej powinni posiadać aktualne podstawowe badania laboratoryjne (OB, morfologia krwi, badanie moczu ), EKG oraz karty informacyjne z wcześniejszego leczenia: pobytów szpitalnych, sanatoryjnych, lub inną  dokumentację medyczną jak również zabrać stale przyjmowane leki.  


Zabiegi wykonywane są od poniedziałku do soboty z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy.

Doba hotelowa zaczyna się w niedzielę od godziny 15-tej (pierwszy posiłek kolacja), a kończy w sobotę o godzinie 14-tej. 

Wizyta lekarska w dniu przyjazdu od godziny 16-tej wg kolejności zameldowania lub w kolejnym dniu roboczym. 

W celu przyspieszenia procedury medycznej prosimy o wypełnienie i przywiezienie ze sobą poniższej ankiety medycznej.