Święta Bożego Narodzenia to czas magiczny, czas, kiedy dzieląc się opłatkiem zapominamy o troskach dnia codziennego, o smutkach, a czasami nawet złościach. To czas, kiedy oczekując na narodzenie dzieciątka Jezusa, składamy sobie serdeczne życzenia.

Taka atmosfera była w naszej szkole, kiedy oglądając „Opowieść wigilijną” wszyscy razem śpiewaliśmy kolędy i pastorałki, panowała fantastyczna i przyjazna atmosfera. Przedstawienie, w którym wystąpili uczniowie klasy 5, pani Ewy Bieńkowskiej i uczniowie klasy 7, pani Danuty Wdówki, wprowadziło wszystkich w bożonarodzeniowy nastrój.

.

.

.

.

.

Wspólnie z nami świętowali zaproszeni goście: pani Elizabeth Dynowski – Dyrektor Dystryktu 8, naszego partnera Zjednoczenia Polskiego Rzymsko-Katolickiego w Ameryce (Polish Roman Catholic Union of  America), pani Marge Grzeszczuk – Koordynator d/s sprzedaży PRCUA, oraz Magdalena Truta (absolwentka naszej szkoły) i Eryk Wildhirt, para, która została wybrana na 50. Balu Kopciuszka i Księcia, organizowanego co roku przez naszego patrona PRCUA .

.

.

.

.

.

.

.

Życzymy wszystkim, oby magiczna moc Wigilijnego Wieczoru, przyniosła  spokój i radość, a Nowy Rok obdarzył pomyślnością szczęściem.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z przedstawienia i na naszym facebooku www.fcebook.com/szkolaherberta

.

Irena Woźniak

Dyrektor Szkoły

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta 

Poprzedni artykuł„Edziu, kończ!”
Następny artykułBajka na święta: „Latające paputki”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj