A3 Pion

 

Kongres Polonii Amerykańskiej, wydział Long Island  oraz Polonia of Long Island zaprasza 22 października 2016 roku o  godz.18:00 na uroczystość poświęconą obchodom 1050. Rocznicy Chrztu Polski oraz w hołdzie Świętemu Papieżowi Janowi Pawłowi II.

Podczas uroczystości wystąpi zespół Nos Te Domine,  zostaną również zaprezentowane wystawy artystyczne: „Polish Facts”, „Samarytanie z Markowej” oraz „Jan Paweł II – Polak wczech czasów”. W programie artystycznym wystąpią dzieci oraz młodzież ze szkół polonijnych. W trakcie wydarzenia poczęstunek: kawa, ciasto i „papieskie kremówki”.

Wydarzenie zostało objęte Patronatem honorowym Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku

 

Polski Dom Narodowy w Glen Cove
10 Hendrick Ave.
Glen Cove, NY

Poprzedni artykułPomysłów na promowanie polskiej kultury jest bardzo dużo!
Następny artykułGreat Loop Polonia New York – rejs śladami wielkich Polaków w Ameryce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj