nowy-jork-przewodnikcelownik_276049Nowy Jork. Przewodnik – Celownik. Wydanie 1

Autorzy: Marta Kustek, Danuta Świątek
Wydawnictwo: Bezdroża
Liczba stron: 208
Oprawa: twarda

Cena: $ 15
Koszt przesyłki: $ 3 (na terenie USA), $ 6 (poza USA)

Przewodnik-Celownik Nowy Jork to:
Atlas Manhattanu
Alfabetyczny leksykon 133 największych atrakcji turystycznych
Ponad 120 kolorowych fotografii
Podstawowe informacje praktyczne
Przejrzysty system odsyłaczy
… a wszystko po to, by w nieskrępowany sposób cieszyć się Nowym Jorkiem, bezbłędnie trafiać do wybranych przez siebie celów, ułożyć własny plan zwiedzania, poznać i zobaczyć najciekawsze miejsca w mieście.

 

Przeczytaj recenzje:

„O oryginalności tego przewodnika decyduje m.in. to, że dzięki niemu możemy się przekonać na własnej skórze, że Nowy Jork to miasto na każdą kieszeń. Autorki polecają tańsze restauracje i hotele, doradzają, gdzie w wybrane dni w tygodniu czy miesiącu za darmo lub za donację (która może wynosi nawet 1 dolara) możemy odwiedzić dany obiekt (np. Queens Museum of Art), a gdzie wstęp wolny obowiązuje non stop (np. New Jork Public Library), albo też, gdzie warto poczekać do ostatniej godziny zwiedzania, bo jest za darmo, jak np. w American Museum of Natural History.” Wiecej…

„W przewodniku tym można odnaleźć wszystko z dużą łatwością. Jest tutaj po trochu dla każdego. Dla osoby, która najlepiej ma rozwinięty zmysł wzroku, znajdują się tam współczesne, przyciągające uwagę fotografie. Dla osób lubiących ład i porządek – opis dokładnego miejsca, które chcemy zobaczyć. Na mnie największe wrażenie zrobił opis każdego obiektu. Więcej…

Poprzedni artykułCenna lekcja historii w Polskiej Szkole im. Henryka Sienkiewcza na Brooklynie
Następny artykułWstań i jedź! Niemożliwe jest osiągalne. Małgorzata i Łukasz Krasoń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj