Nowy Jork zazwyczaj oglądany jest przez pryzmat miejsc najczęściej odwiedzanych przez turystów. A miasto to jest wyjątkowe ze względu na jeszcze inny obszar (zresztą pewnie nie jeden), a mianowicie kuchnię. Nowy Jork to raj dla smakoszy. Można tu zjeść filipiński omlet na śniadanie, włoskie ravioli na obiad a na kolacje meksykańską quesadilla’e. To prawdziwe kulinarne szaleństwo.

Prezentujemy Państwu nowy filmowy cykl, w którym Anna Arciszewska i Magdalena Muszyńska-Chafitz polecają miejsca i potrawy, które na pewno należy odwiedzić i spróbować, bez względu na to, czy jesteśmy tu tylko przejazdem, czy mieszkamy od wielu lat.

Dziś o najbardziej popularnych pizzerach w Wielkim Jabłku.
Miejsc, które chwalą się najlepszą czy najprawdziwszą pizzą w Nowym Jorku jest wiele. Prawdopodobnie najwięcej turystów odwiedza Grimaldi’s i Juliana’s. Do obu pizzerii są zawsze kolejki. W której warto stanąć?

Zapraszamy!

Poprzedni artykułZaczęli rozmawiać prawie 200 lat temu…
Następny artykułBądź kapitanem swojej duszy / Be the Captain of Your Soul

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj