Kolejna coroczna impreza w nowojorskim metrze – No Pants Subway Ride, czyli przejażdzka metrem bez spodni, mająca bardzo wielu zwolenników wśród mieszkańców Nowego Jorku. W tym roku odbyła się w niedzielę, 13 stycznia. Pasażerowie podróżujący od godziny 3 pm do 5 pm, nie świadomi zapowiadanego happeningu, byli mocno zaskoczeni tak dużą ilością osób w metrze, ubranych w dolnej części swojej garderoby jedynie w majtki. Około godziny 5 pm wszyscy uczestniczący w rozbieranej akcji spotkali sie na Union Square, by kontynuować happening w Barze 13.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Thomasa Donleya.

image

image2

image3

image4

image6

image8

image9

image10

image11

image12

image13

image14

image15

image17

image18

image20

image22

image23

Poprzedni artykuł„Podzielimy się naszym życiem”
Następny artykuł„Źródła wyrozumiałości” – artykuł Janusza Korczaka dla Głosu Nauczycielskiego z 1919 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj