Tłumy na ulicach oraz nieustający ruch pulsującego miasta, jedne z głównych cech charakterystycznych Nowego Jorku, obecnie należą już do przeszłości. W miejscach takich jak dworzec Grand Central, Bryan Park, Time Square, przez które często trzeba było się wręcz przepychać, dziś można spotkać kilka przemykających szybko najczęściej w maskach osób. Nowojorczycy, podobnie jak mieszkańcy innych miast świata dotkniętych koronawirusem, w większości podporządkowali się odgórnym zaleceniom pozostania w swoich mieszkaniach. Miasto nie zostało jeszcze oficjalnie „zamknięte”, jednak od kilku dni wszyscy spodziewają się takiej decyzji ze strony burmistrza miasta Billa de Blasio.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć Agnieszki Wilczyński zrobionych 19 marca 2020 r.

Bryant Park, 42 str& 5 Ave

.

Bryant Park, 42 str& 5 Ave

.

Ny Library 42 str, Bryant Park

.

Ny Library 42 str, Bryant Park

.

Dworzec Grand Central

.

.

.

Dworzec Grand Central

.

Ny Library 42 str, Bryant Park

.

Dworzec Grand Central

.

.

.

Dworzec Grand Central

.

Court Square Station

.

Court Square Station

.

Court Square Station

.

Court Square Station

Poprzedni artykułKonkurs religijny w Szkole Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta w Palos Heights, IL
Następny artykułUczniowie szkoły w Chino Valley wspierają innych uczniów uczących się w domu z powodu COVID-19

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj