Konkurs.swiateczny

O tym, że Święty Mikołaj pełni bardzo ważną rolę w życiu każdego dziecka, wie każdy rodzic. Zazwyczaj nasze pociechy piszą do niego dłuższe lub krótsze listy w okresie przedświątecznym. Dlatego dla odmiany w naszym konkursie chcielibyśmy zachęcić do napisania wiersza nie DO Mikołaja ale O Mikołaju!

Główna nagrodą jest roczna prenumerata na BrainPop oraz BrainPopJr ufundowana przez agencję Noble Planners!
(www.brainpop.com i www.brainpopjr.com to popularne portale edukacyjne dla starszych i młodszych dzieci).

Wiersz powinien mieć minimum 2 zwrotki. Należy go przesłać do końca 2012 roku na adres e-mail:

redakcja@dobrapolskaszkola.com

lub adres pocztowy:

DobraPolskaSzkola.com
60-02 69 Ave.
Ridgewood, NY 11385

Rozstrzygnięcie Konkursu i ogłoszenie zwycięzców odbędzie się na początku stycznia.
Wiersze o Świętym Mikołaju zostaną również opublikowane na naszym portalu!

ZAPRASZAMY!

Noble Planners to nowopowstała organizacja typu non-profit, która działa na rzecz dzieci. W planach ma różnego rodzaju programy wspierające kreatywność dzieci i stymulujące wyobraźnię, jak również programy skierowane na polepszenie ich umiejętności czytania i pisania.

Poprzedni artykuł„Uszanuję jedzenie”
Następny artykułBabcia Bożenka: „Mikołaju, bardzo Ciebie kochamy”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj