Wywiad z Moniką Brodką, która zagrała 17 października 2012 na Manhattanie w muzycznym projekcie „Don’t Panic We Are From Poland”, odbywającym się w ramach CMJ Music Marathon w Nowym Jorku.

Głównym celem festiwalu jest prezentacja i poszukiwanie młodych wykonawców, którzy mogą w przyszłości zostać wylansowani na światowe gwiazdy. To właśnie na tym festiwalu została wylansowana Lady Gaga, Jason Mraz czy też kanadyjski zespół Arcade Fire.

Obok Moniki Brodki swój repertuar zaprezentował trójmiejski zespół Loco Star. Muzycy z Polski zaprezentowali sie się na tym festiwalu pierwszy raz w jego historii.


Poprzedni artykuł„Jeżeli dzieci czują, że nastawienie rodziców do ojczystego języka jest pozytywne, nauka polskiego jest naturalnym procesem”
Następny artykuł„Lekcja humoru w Polskiej Szkole w Copiague”

1 KOMENTARZ

  1. Ciekawy wywiad i materiał. Ale Moniko ze wspaniałym głosem i śliczną buzią – cożeś Ty na siebie nałożyła? Zakosiłaś sukienkę z garderoby Króla Lwa? Kiedyś Kazik śpiewał: na głowie kraśny ma wianek… Już wiem o kim jest ta piosenka!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj