Większość z nas, bez względu na miejsce zamieszkania, lubi podróżować i odkrywać nowe miejsca. Wykorzystujemy długie weekendy, wakacje, urlopy, by na jakiś czas opuścić swoje miejsca zamieszkania
i zobaczyć nowe miejsca, poznać życie ludzi w innych zakątkach świata, nauczyć się czegoś nowego, generalnie wzbogacić swoje życie. Niektórzy mają swoje ulubione miejsce lub miejsca, które z jakichś powodów są dla nich wyjątkowe i do których zawsze chętnie wracają. Czasem nie musi to być miejscowość w dalekim kraju, ale sąsiednie miasteczko, które zapisało nam się w pamięci niezwykłym otoczeniem.

Zapraszamy Państwa do podzielenia się takimi miejscami z naszymi czytelnikami. Czekamy na relacje z podróży krótkich, weekendowych lub wakacyjnych. Na opisy odwiedzanego „wyjątkowego” miejsca i opisy swoich wrażeń.

Relacja powinna zawierać uzasadnienie, dlaczego polecamy opisywane miejsce i jego atrakcje, a także przynajmniej 2 zdjęcia. Należy również załączyć nazwę portalu Internetowego (jeżeli taki istnieje), który jest pomocny w dotarciu i zaplanowaniu wycieczki lub wakacji.

Relacje rozpatrywane będą w trzech kategoriach:
1) USA,
2) Polska,
3) Świat.

Objętość tekstu do 3 stron.

Prace prosimy nadsyłać do końca października na adres e-mail:

redakcja@dobrapolskaszkola.com

lub adres pocztowy:

Polonijny portal www.DobraPolskaSzkola.com
60-02 69 Ave.
Ridgewood, NY 11385

Najciekawsze prace będziemy publikować na naszym portalu i ich autorzy otrzymają ciekawe nagrody – książki, albumy i przewodniki.

SPONSORZY NAGROD:

Portal Nowy Jork dla Turystów, wydawca przewodnika „Nowy Jork – niezbędnik turysty”

Polski Klub Żeglarski w Nowym Jorku www.zeglarze.us

Polskie Radio NYC

Poprzedni artykuł„Polski pachnący cud”
Następny artykuł„Balczewo jest smutne bez ciebie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj