Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa wspólnie z Nowodworski Foundation zaprasza do wzięcia udziału we wspólnej akcji charytatywnej. Celem kampanii jest pozyskanie funduszy na utworzenie Liceum z nauką języka polskiego, polskiej historii i kultury. Fundacja założyła konto w naszej Unii Kredytowej, gdzie można wpłacać donacje. Jesteśmy przekonani, że Twoja hojność przyspieszy jego otwarcie.

Liceum będzie zlokalizowane na obrzeżach Nowego Jorku, zapewniając łatwy dostęp do najlepszych atrakcji kulturalnych i naukowych jakie NYC może zaoferować. Liceum zapewni edukację publiczną w kameralnej skali małej szkoły. Międzynarodowa wymiana młodzieży z Polską oraz innymi krajami zapewni dobrą bazę do nauki języków obcych i poznania świata.

Cele szkoły:

    • Akceptacja na uniwersytet i uzyskanie wymarzonej pracy
    • Program wyspecjalizowany w cyberbezpieczeństwie, bio-technologii i programowaniu
    • Kursy dające kredyty uniwersyteckie
    • Zajęcia z muzyki, sztuki i kultury
    • Poznawanie uniwersalnej filozofii humanistycznej

CAST = Edukacja drogą do sukcesu i wymarzonego zawodu

Więcej informacji na stronie sitenf.org/cast-school/

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułAkademia Dwujęzyczności w Chicago, czyli jak uczyć, żeby nauczyć
Następny artykułBabcia Bożenka: Babcia to uśmiech i cisza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj