Choć jeszcze nie kwitły kasztany to grupa dziesięciorga maturzystów podeszła do swojego ostatniego egzaminu w Akademii Języka Polskiego i Kultury im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bartlett. Egzamin ustny zakończył ich wieloletnią naukę w szkole polonijnej.

Wydarzenie to było ogromnym przeżyciem zarówno dla uczniów jak i dla rodziców, którzy czekali na wyniki egzaminu swoich dzieci. Komisja egzaminacyjna była pod wrażeniem wysokiego poziomu prezentacji przygotowanych przez uczniów, ich wkładu pracy i zaangażowania w zaprezentowanie swojej pracy. Uczniowie byli przejęci swoimi wystąpieniami, a niektórzy nawet bardzo wzruszeni podejmowanym tematem. 

.

.

.

.

.

.

.

.

Gratulujemy wszystkim uczniom wysokich ocen i wytrwałości w nauce języka swoich przodków. Życzymy im sukcesów w dalszej nauce i w życiu prywatnym oraz dumy z bycia dwujęzycznym!

.

Jolanta Harrison 

Dyrektor Akademii Języka Polskiego im.Marszalka Józefa Piłsudskiego w Bartlett 

Poprzedni artykułPoetry in the Time of War with Elisa Gonzalez
Następny artykułSiódme urodziny Szkoły Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj