„Jestem Polakiem” i pozostałe nagrania z cyklu „Niezwykłe lekcje rytmiki- śpiewamy i tańczymy” przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Dzięki niej dzieci maja możliwość poznania swojego kraju: miast, sławnych ludzi, przyrody, tradycyjnych potraw czy też podstaw historii.

To projekt stworzony przez rodziców dla rodziców i ich pociech, z myślą o wspólnym, aktywnym spędzaniu czasu na zabawie połączonej z edukacją.

Proste i melodyjne piosenki, łatwe do zapamiętania teksty o Polsce sprawiają, że kilkulatki szybko przyswajają nowe wiadomości. Dowiadują się, ze kraj w którym żyją, ma wiele powodów do dumy: znani na świecie rodacy, piękna przyroda, czy wydarzenia kulturalne. Sprzyja to powstawaniu i rozwojowi więzi z Ojczyzną, identyfikowaniu się z nią. Piosenki są dostosowane do poziomu rozwoju dzieci i znakomicie spełniają swoja rolę, jaką jest rozbudzanie u dziecka zainteresowania otaczającym go światem i dostarczanie mu odpowiednich, adekwatnych do stopnia rozwoju informacji.

Nauka przez zabawę to najlepsze z możliwych połączeń, dzięki czemu czas spędzony z pierwszą płytą z nowego cyklu będzie wspaniałym czasem dla najmłodszych.

Informacje o płycie:

Tytuł: „Niezwykłe lekcje rytmiki. Jestem Polakiem”
Czas trwania płyty:  ok. 60 minut

Do kupienia online: www.empik.com

Poprzedni artykułWyprawa Great Loop Polonia – material filmowy Piotra Rudzińskiego
Następny artykuł„Walczący z ciemnościami”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj