O Łobuziakach, grupie polskich śpiewających dziesięciolatków z Holandii, już pisaliśmy na naszym portalu. W samych tylko Niemczech sprzedali prawie milion kopii, a w ciągu trzech miesięcy od premiery ich album pokrył się platyną. Już od piątku w sieci dostępny jest piewszy teledysk w ramach polskiej odsłony projektu Łobuziaki.

Teledysk został nagrany do piosenki Gry Julki, która w każdym kraju, gdzie realizowany jest
projekt cieszy się ogromną popularnością.

Rodzicami przedsięwzięcia są: znany holenderski producent muzyczny Jan Kisjes i jego żona Debby. Jan komponuje muzykę i pisze teksty, a Debby jest reżyserką teledysków. Zdaniem Jana, uczestnicy realizowanego przez niego projektu to ”pewne siebie, radosne, nowoczesne i mające własne zdanie dzieciaki, które trzymają się razem”.

Kompozycje Jana Kisjesa, wykonywane za Odrą przez zespół Rotznasen osiągnęły status platynowej płyty. Jan i Debby zaskoczeni i zachęceni tak entuzjastycznym przyjęciem zdecydowali się rozszerzyć projekt na inne kraje. Dziś zaangażowanych w niego jest ponad 1200 dzieci i dorosłych z całego świata. Realizowany jest w 7 językach.

Więcej informacji na temat projektu na oficjalnej stronie www.lobuziaki.com

DPS

Poprzedni artykuł“Nasz portal na festiwalu w Tappan”
Następny artykuł„Wampir czy Polak?”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj