.

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej zaprasza studentów amerykańskich na letnie kursy języka i kultury polskiej. Kursy odbędą się w lipcu i sierpniu 2019 r. i trwają 3 lub 4 tygodnie.

Oprócz intensywnych kursów językowych z najlepszymi nauczycielami języka polskiego jako obcego kurs obejmuje także zwiedzanie atrakcyjnych turystycznie miejsc i miast oraz bogaty program integracyjny. Zapraszając amerykańskich studentów (także lektorów uczących języka polskiego i pragnących poprawić swoją kompetencję w języku polskim lub kompetencje metodyczne) należy tylko wziąć pod uwagę, że chętni muszą sami pokryć koszty podróży do i z Polski (wszystkie koszty na miejscu pokrywa NAWA). Program nie jest skierowany do osób posiadających polskie obywatelstwo.

Ostatnim dniem składania wniosków jest 18 marca – godz. 15:00 czasu polskiego. Szczegóły w języku angielskim można znaleźć tutaj: https://nawa.gov.pl/en/the-polish-language/summer-courses-of-the-polish-language-and-culture/about-the-programme, w języku polskim tutaj: https://nawa.gov.pl/jezyk-polski/letnie-kursy-jezyka-i-kultury-polskiej/ogloszenie.

   

Poprzedni artykułDwujęzyczne klasy na Long Island od września? Spotkanie na temat polsko-angielskiego programu nauczania.
Następny artykułPodlaskie lasy – zdjęcia Jerzy Rajecki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj