nauka polskiego„Esencja Polskości” pod taką nazwą odbędzie się Letni Kurs Języka Polskiego w Rahway, w stanie New Jersey. Zajęcia prowadzone będą od 7 lipca do 27 sierpnia 2015 roku w każdy wtorek dla początkujących (od 18:00 do 20:00) i w każdy czwartek dla średnio zaawansowanych (od 19:00 do 21:00).

Kurs jest otwarty dla osób w każdym przedziale wiekowym, na wszystkich poziomach zaawansowania i o różnym stopniu intensywności.

Obejmuje prezentację „Esencja polskości” – zajęcia z języka polskiego wprowadzające podstawowe wyrażenia potrzebne w codziennym życiu. Oferuje szeroki wachlarz zajęć, dzięki którym lekcje języka polskiego stają się wspaniałą okazją do poznawania różnych aspektów polskiej kultury (historii, literatury, sztuki, zwyczajów i tradycji).

Kurs jest oparty na twórczych i efektywnych metodach z uwzględnieniem potrzeb indywidualnych każdego ucznia.

Koszt uczestnictwa jest bardzo przystępny; osoby duchowne i katecheci mogą uczestniczyć w kursie bezpłatnie. Lekcje prowadzone będą przez doświadczoną i inspirującą nauczycielkę z Polski. Miła i serdeczna atmosfera na lekcji pozwoli bardzo szybko przełamać bariery językowe.

Zajęcia będą prowadzone w St. Mary’s School (sala nr 103), St. Mary’s Church, 232 Central Ave., Rahway, NJ 07065.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Kontakt: Anna, tel. komórkowy: (732) 325- 7779. azpolonia@comcast.net http://theessenceofthepolishness.webs.com/

Poprzedni artykułOjciec Łucjan Królikowski i Afrykańczycy
Następny artykułOd angielskiego do wszechjęzyczności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj