Wielkie Szkolne Kolędowanie odbyło się w Szkole Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta. Uczestniczyli w niej wszyscy uczniowie placówki, każda klasa, począwszy od grupy przedszkolnej do klasy XI, zaprezentowała publiczności wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę.

.

.

.

.

.

.

.

.

Koncertem kolęd rozpoczęliśmy świąteczny czas Bożego Narodzenia. Było to wyjątkowo wzruszające wydarzenie, pełne ekspresji i niezapomnianych wrażeń. Barwne, kolorowe stroje i uśmiechnięte twarze dzieci wprowadziły nas w niepowtarzalny, świąteczny nastrój.

.

.

.

.

.

W naszym kolędowaniu uczestniczyli rodzice i zaproszeni goście. Obecni byli Desiree Saciński – Secretary of Adult Culture Group of PRCUA, Prince Charming – Dylan Skowyra, Cinderella Runner Up – Amilia Szwajnos oraz Królowa Związku Podhalan w Ameryce Północnej – Anna Smetek, absolwentka naszej szkoły.

Koncert przygotowała pani Kinga Pierwoła – Truta przy ogromnym zaangażowaniu nauczycieli, rodziców i uczniów. Im wszystkim należą się słowa uznania! Podziękowania należą się również naszym fotoreporterom pani Sandrze Woźniak i panu Mariuszowi Lesiakowi, to dzięki nim możemy podziwiać fantastyczne zdjęcia i nagrania. Zapraszamy na portal szkoły na facebooku facebook.com/szkolaherberta , na którym można oglądać fimowe i zdjęciowe relacje.

Podziękowania należą się również wszystkim tym, którzy przygotowali dekoracje i piękną scenografię występu. Choinka udekorowana była ozdobami wykonanymi własnoręcznie przez uczniów szkoły w ramach „Kreatywnej Pracy Domowej”. Dziękujemy też rodzicom za piękne stroje uczniów i ich odświętny wygląd!

.

Wielkie Szkolne Kolędowanie „Leć kolędo leć” wywołało ogrom wzruszeń i wprowadziło nas w magiczny czas Bożego Narodzenia.

Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość, a Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem.

Życzymy najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

.

Irena Woźniak

Dyrektor Szkoły

Szkoła Języka i Kultury Polskiej im. Zbigniewa Herberta

Poprzedni artykułKolejne medale KEN powędrowały za wielką wodę!
Następny artykuł„Słowo humoru” – Olga Drenda

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj