O dwóch lat kibicujemy studentom, którzy uczą się języka polskiego i ich profesor Małgorzacie Pośpiech w Hunter College w Nowym Jorku.

Niedawno informowaliśmy, że od semestru wiosennego 2023 rusza po wieloletniej przerwie fakultet studiów polskich Minor in Polish (Rusza fakultet „Minor in Polish” na Hunter College! | Dobra Szkoła Nowy Jork (dobraszkolanowyjork.com). Warto, by o tym wiedzieli absolwenci polonijnych szkół sobotnich.

Tym razem zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka kanału You Tube: Nasza Mała Polska w Hunter/Our Little Poland at Hunter odcinek/episode 7, w którym poznajemy studentów kursu POL 101 Fall 2022.

Zapraszamy!

Poprzedni artykułPomoże o każdej godzinie dnia i nocy!
Następny artykuł„Rodzice to nieodzowny składnik sukcesu każdej polonijnej szkoły!”