124851aOd 17 stycznia do 30 marca w teatrze Richarda Rodgersa w Nowym Jorku możemy oglądać sztukę „Cat on a Hot Tin Roof” („Kotka na gorącym, blaszanym dachu”), w której wystąpi wiele gwiazd kina, m.in. Ciarán Hinds, Scarlett Johansson, Debra Monk, Benjamin Walker.

Maggie, zwana „Kotką” cierpi z powodu obojętności męża, Bricka Pollitta, pięknego jak grecki posąg niespełnionego sportowca nieudacznika, który cierpiąc na tajemniczą depresję topi w alkoholu gorycz z powodu zmarnowanego życia. Brick kiedyś kochał Maggie, Maggie kiedyś była „inna”. Jednak pewnej nocy, gdzieś daleko stąd, gdzieś w świecie poza rezydencją „Dziadka” coś się wydarzyło, coś nieodwracalnego – od tej pory mąż brzydzi się żoną, odrzuca ją, z odrazą ściera z ust pocałunek, nie pozwala się dotknąć, a liczne próby pojednania kwituje zjadliwą ironią i bolesnym szyderstwem. Maggie nie chce stracić Bricka. Wszyscy członkowie rodziny spotykają się z powodu szczególnego wydarzenia – sześćdziesiątych piątych urodzin „Dziadka” Pollitta, seniora rodu.

Terminy przedstawień:

Niedziela 15:00
Wtorek 19:00
Środa 14:00 i 20:00
Czwartek 20:00
Piątek 20:00
Sobota 14:00 i 20:00

Bilety: od $35 do $155

Bilety do nabycia w kasie teatru Richard Rodgers na dwie godziny przed przedstawieniem lub online TUTAJ .

Richard Rodgers Theatre
226 W 46th St
New York, NY 10036

Czas trwania: 2h. 45min.

Reklama:

Poprzedni artykuł„Czy dawca spermy jest tatą?”
Następny artykuł„Prawosławne Boże Narodzenie”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj