Ministerstwo Spraw Zagranicznych ogłasza konkurs na wybór projektanta polskiego eksponatu do nowej Kwatery Głównej NATO w Brukseli.

Konkurs adresowany jest do obywateli polskich zamieszkałych w Polsce i za granicą, dlatego zachęcamy Państwa do zainteresowania konkursem polskich architektów i artystów plastyków mieszkających na terenie Stanów Zjednoczonych. W konkursie mogą wziąć udział artyści i architekci posiadający dyplom ukończenia artystycznej szkoły wyzszej lub wydziału architektury szkoły wyzszej, a takze studenci artystycznych szkół wyzszych i wydziałów architektury wyzszych uczelni, którzy zaliczyli co najmniej trzy lata studiów.

Wszystkie informacje o konkursie oraz jego regulamin znajdują się na stronie internetowej MSZ:

Prace konkursowe wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym stanowiącym załącznik do regulaminu nalezy przesyłać w terminie do dnia 27 lutego 2018 r. do godz. 16:00 na adres:

Ministerstwo Spraw Zagranicznych
al. J. Ch. Szucha 23
00-580 Warszawa

z dopiskiem: Konkurs na wybór wykonawcy projektu eksponatu do Kwatery Głównej NATO

Przebieg konkursu koordynowany jest przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej.

Poprzedni artykułJedenaste: nie żałuj
Następny artykuł„Bł. Bolesława – wychowawczyni na nasze czasy” – Międzynarodowy Konkurs Plastyczny