Z okazji  zbliżających się świąt narodowych: Dnia Flagi, Dnia Polonii oraz  rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja koordynatorzy Przystanku Historia IPN, Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce i redakcja Dziennika Związkowego, zapraszają uczniów szkół polonijnych do udziału w konkursie fotograficznym pt. „Polskość bielą i czerwienią się mieni”.Pobierz formularz zgłoszeniowy

Patronat nad konkursem objęli: Konsulat Generalny RP w Chicago, Instytut Pamięci Narodowej, Zrzeszenie Nauczycieli Polskich w Ameryce, Zjednoczenie Polskie rzymsko-Katolickie w Ameryce, Związek Narodowy Polski, Związek Klubów Polskich, Związek Podhalan w Północnej Ameryce, Kongres Polonii Amerykańskiej Wydział na Stan Illinois, Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa, Sling TV i Lowell Foods.

Poprzedni artykułBabcia Bożenka: Fajne dziewczyny z opieki
Następny artykułPolonia a koronawirus: Wielka Brytania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj