manuel_rosa
Manuel Rosa

9 października, o godz. 6:30 pm w redakcji Nowego Dziennika w Garfield odbędzie się wykład profesora Manuela Rosy pt. „Kolumb był Polakiem a nie Włochem”.  Coraz więcej dokumentów sugeruje, że odkrywcą ameryki był potomek polskiego króla Władysława Warneńczyka.  Manuel Rosa, który od ponad 20. lat prowadzi badania nad pochodzeniem Krzysztofa Kolumba, przedstawi nowe odkrycia w tym fascynującym śledztwie.

Przy wejściu sugerowana donacja na pokrycie kosztów wykładu.

9 październik, 6:30pm
70 Outwater Lane 94 piętro)
Redakcja Nowego Dziennika

Poprzedni artykuł„Nowa polska szkoła w Linden”
Następny artykułJ jak JADOWSKA (Aneta), czyli dlaczego Toruń jest najbardziej fantastycznym miejscem w Polsce

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj