Kajtus-Pozegnanie-ze-smoczkiem-967-1Kajtuś. Pożegnanie ze smoczkiem.

 

Autor: Christine L’Heureux, Gisele Legare
Wydawnictwo: Rea
Liczba stron: 28
Oprawa: twarda z gąbką
Wiek: 2+

Cena: 12$
Koszt przesyłki: 2$ (na terenie USA), 6$ (poza USA)

Kajtuś jest już duży ale jego siostra Rózia jest jeszcze malutka i dlatego ssie smoczek. Krótkie opowiadanie pomoże starszym dzieciom zrozumieć dlaczego już nie muszą używać smoczka, który jest przecież tylko dla malutkich dzieci …

„Kamyczek / Kajtuś” to wyjątkowa seria książeczek, która wspomaga wszechstronny rozwój naszych dzieci. „Kamyczek / Kajtuś” pomaga dzieciom poznawać świat, integrować się z rodziną i społeczeństwem, zapoznaje z podstawowym słownictwem. Przybliża także stany emocjonalne, których doświadczają dzieci na różnych etapach swojego rozwoju psychicznego.

Książeczki z Kamyczkiem są również bogatym źródłem wskazówek dla rodziców, którzy szukają odpowiedzi na pytanie: jak pomóc maluchowi w pokonaniu trudności dnia codziennego. Jest źródłem tym cenniejszym, że można z niego korzystać wraz z dzieckiem, dla którego będzie to interesującą i pouczającą zabawą.

Przemyślana koncepcja plastyczna książeczek (realistyczna, bez zbędnych, rozpraszających dziecko szczegółów) oraz forma okładki z gąbką z zaokrąglonymi narożnikami zapewnią trwałe i bezpieczne użytkowanie tych książeczek.

Poprzedni artykułPiosenki dla przedszkolaka
Następny artykułKajtuś. Opiekunka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj