Kajtus-Opiekunka-966-1Kajtuś. Opiekunka.

 

Autor: Christine L’Heureux, Gisele Legare
Wydawnictwo: Rea
Liczba stron: 28
Oprawa: twarda z gąbką
Wiek: 2+
 
Cena: 12$
Koszt przesyłki: 2$ (na terenie USA), 6$ (poza USA)
 

 

Rozstania z rodzicami, zwłaszcza pierwsze są niezwykle trudne. Gdy w domu pojawia  się nieznajoma pani, która ma zaopiekować się chłopcem, gdy rodzice wychodzą – Kajtuś delikatnie mówiąc nie jest zachwycony. Książeczka „Kajtuś. Opiekunka” opowie, że taka odmiana może okazać się bardzo przyjemna.

 

42

 

„Kamyczek / Kajtuś” to wyjątkowa seria książeczek, która wspomaga wszechstronny rozwój naszych dzieci. „Kamyczek / Kajtuś” pomaga dzieciom poznawać świat, integrować się z rodziną i społeczeństwem, zapoznaje z podstawowym słownictwem. Przybliża także stany emocjonalne, których doświadczają dzieci na różnych etapach swojego rozwoju psychicznego.

Książeczki z Kamyczkiem są również bogatym źródłem wskazówek dla rodziców, którzy szukają odpowiedzi na pytanie: jak pomóc maluchowi w pokonaniu trudności dnia codziennego. Jest źródłem tym cenniejszym, że można z niego korzystać wraz z dzieckiem, dla którego będzie to interesującą i pouczającą zabawą.

Przemyślana koncepcja plastyczna książeczek (realistyczna, bez zbędnych, rozpraszających dziecko szczegółów) oraz forma okładki z gąbką z zaokrąglonymi narożnikami zapewnią trwałe i bezpieczne użytkowanie tych książeczek.

Poprzedni artykułKajtuś. Pożegnanie ze smoczkiem.
Następny artykułKajtuś myje zęby

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj