kajtus-na-nocniczku-dostawa-zamowienia-do-jednej-ze-170-ksiegarni-matras-za-darmo

Kajtuś na nocniczku

 

Autor: Christine L’Heureux, Gisele Legare

Wydawnictwo: Rea
Liczba stron: 24
Oprawa: twarda z gąbką
Wiek: 2+

Cena: 12$
Koszt przesyłki: 2$ (na terenie USA), 6$ (poza USA)

Ksiegarnia online

 

“Kajtuś na nocniczku” to jedna z serii książeczek, w których Kajtuś pomaga rówieśnikom w przeżywaniu najważniejszych chwil dzieciństwa.

Seria ,,Świat w oczach dziecka” przeznaczona jest dla najmłodszych fanów Kajtusia: dwu- i trzylatków. Tytułowy bohater pomaga swoim rówieśnikom pomyślnie pokonywać trudności pierwszych etapów dzieciństwa, np.: pożegnanie ze smoczkiem, przejście na nocniczek, pojawienie się opiekunki czy samodzielne mycie zębów. Zarówno treść (prosty język i ilustracje) jak i forma (miękka oprawa w gąbce, zaokrąglone rogi) są dostosowane do wieku dziecka.

„Kamyczek / Kajtuś” to wyjątkowa seria książeczek, która wspomaga wszechstronny rozwój naszych dzieci. „Kamyczek / Kajtuś” pomaga dzieciom poznawać świat, integrować się z rodziną i społeczeństwem, zapoznaje z podstawowym słownictwem. Przybliża także stany emocjonalne, których doświadczają dzieci na różnych etapach swojego rozwoju psychicznego.

Książeczki z Kamyczkiem są również bogatym źródłem wskazówek dla rodziców, którzy szukają odpowiedzi na pytanie: jak pomóc maluchowi w pokonaniu trudności dnia codziennego. Jest źródłem tym cenniejszym, że można z niego korzystać wraz z dzieckiem, dla którego będzie to interesującą i pouczającą zabawą.

Przemyślana koncepcja plastyczna książeczek (realistyczna, bez zbędnych, rozpraszających dziecko szczegółów) oraz forma okładki z gąbką z zaokrąglonymi narożnikami zapewnią trwałe i bezpieczne użytkowanie tych książeczek.

Seria Kajtuś jest polecana przez Polski Komitet Ochrony Praw Dziecka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj