kajtus-na-nocniczku-dostawa-zamowienia-do-jednej-ze-170-ksiegarni-matras-za-darmo

Kajtuś na nocniczku

 

Autor: Christine L’Heureux, Gisele Legare

Wydawnictwo: Rea
Liczba stron: 24
Oprawa: twarda z gąbką
Wiek: 2+

Cena: 12$
Koszt przesyłki: 2$ (na terenie USA), 6$ (poza USA)

 

„Kajtuś na nocniczku” to jedna z serii książeczek, w których Kajtuś pomaga rówieśnikom w przeżywaniu najważniejszych chwil dzieciństwa.

Seria ,,Świat w oczach dziecka” przeznaczona jest dla najmłodszych fanów Kajtusia: dwu- i trzylatków. Tytułowy bohater pomaga swoim rówieśnikom pomyślnie pokonywać trudności pierwszych etapów dzieciństwa, np.: pożegnanie ze smoczkiem, przejście na nocniczek, pojawienie się opiekunki czy samodzielne mycie zębów. Zarówno treść (prosty język i ilustracje) jak i forma (miękka oprawa w gąbce, zaokrąglone rogi) są dostosowane do wieku dziecka.

„Kamyczek / Kajtuś” to wyjątkowa seria książeczek, która wspomaga wszechstronny rozwój naszych dzieci. „Kamyczek / Kajtuś” pomaga dzieciom poznawać świat, integrować się z rodziną i społeczeństwem, zapoznaje z podstawowym słownictwem. Przybliża także stany emocjonalne, których doświadczają dzieci na różnych etapach swojego rozwoju psychicznego.

Książeczki z Kamyczkiem są również bogatym źródłem wskazówek dla rodziców, którzy szukają odpowiedzi na pytanie: jak pomóc maluchowi w pokonaniu trudności dnia codziennego. Jest źródłem tym cenniejszym, że można z niego korzystać wraz z dzieckiem, dla którego będzie to interesującą i pouczającą zabawą.

Przemyślana koncepcja plastyczna książeczek (realistyczna, bez zbędnych, rozpraszających dziecko szczegółów) oraz forma okładki z gąbką z zaokrąglonymi narożnikami zapewnią trwałe i bezpieczne użytkowanie tych książeczek.

Seria Kajtuś jest polecana przez Polski Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Poprzedni artykułKajtuś myje zęby
Następny artykuł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj