Kajtuś-myje-zęby-300x300Kajtuś. Opiekunka.

 

Autor: Christine L’Heureux, Gisele Legare
Wydawnictwo: Rea
Liczba stron: 28
Oprawa: twarda z gąbką
Wiek: 2+

Cena: 12$
Koszt przesyłki: 2$ (na terenie USA), 6$ (poza USA)

Książeczka ze szczoteczką zachęcająca dzieci do samodzielnego mycia zębów.

Tym razem chłopiec mierzy się z samodzielnym myciem zębów. Okazuje się, że jest to świetna zabawa. Przyłącz się do Kajtusia i myj zęby szczoteczką z jego imieniem!

Seria ,,Świat w oczach dziecka” przeznaczona jest dla najmłodszych fanów Kajtusia: dwu- i trzylatków. Tytułowy bohater pomaga swoim rówieśnikom pomyślnie pokonywać trudności pierwszych etapów dzieciństwa, np.: pożegnanie ze smoczkiem, przejście na nocniczek, pojawienie się opiekunki czy samodzielne mycie zębów. Zarówno treść (prosty język i ilustracje) jak i forma (miękka oprawa w gąbce, zaokrąglone rogi) są dostosowane do wieku dziecka.

„Kamyczek / Kajtuś” to wyjątkowa seria książeczek, która wspomaga wszechstronny rozwój naszych dzieci. „Kamyczek / Kajtuś” pomaga dzieciom poznawać świat, integrować się z rodziną i społeczeństwem, zapoznaje z podstawowym słownictwem. Przybliża także stany emocjonalne, których doświadczają dzieci na różnych etapach swojego rozwoju psychicznego.

Książeczki z Kamyczkiem są również bogatym źródłem wskazówek dla rodziców, którzy szukają odpowiedzi na pytanie: jak pomóc maluchowi w pokonaniu trudności dnia codziennego. Jest źródłem tym cenniejszym, że można z niego korzystać wraz z dzieckiem, dla którego będzie to interesującą i pouczającą zabawą.

Przemyślana koncepcja plastyczna książeczek (realistyczna, bez zbędnych, rozpraszających dziecko szczegółów) oraz forma okładki z gąbką z zaokrąglonymi narożnikami zapewnią trwałe i bezpieczne użytkowanie tych książeczek.

Seria Kajtuś jest polecana przez Polski Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Poprzedni artykułKajtuś. Opiekunka.
Następny artykułKajtuś na nocniczku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj