Wszystkie fanki tańca i energicznych rytmów zapraszamy w niedzielę 16 lipca o godzinie 11:00 na warsztaty Slavica Dance poprowadzone przez ich twórczynię Justynę Bolek. Slavica Dance to słowiański fitness, mnóstwo endorfin oraz świetna zabawa do specjalnej skomponowaniej muzyki ludowo – fitnessowej. Slavica cechująe się dużą intensywnością dzięki czemu można spalić nawet do 600 kcal!

Spotkanie zacznie się krótką pogadanką, a następnie odbędą się zajęcia w dwóch blokach po 50 minut.

Prosimy o zabranie ze sobą:
– stroju sportowego
– buty sportowe
– dużo uśmiechu i  czerwoną szminkę! 🙂

ADRES:

715 Leonard St.
Brooklyn Greenpoint, NY 11385

WEJŚCIE płatne 20 $

 

Organizator: 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykuł„Historia dwóch poetów” czyli Osiecka i Przybora na Brooklynie
Następny artykuł„POLSKI krok po kroku junior” – nowe gry i zabawy językowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj