Recenzje WM

Niedawno przeczytałam dwie bardzo interesujące książki z serii „Kroniki Archeo”, które napisała Agnieszka Stelmaszyk. Bardzo mi się podobały. Warto je przeczytać. Są o piątce dzieci – dzieci archeologów. W obu ukryty jest skarb, niebezpieczeństwa i przygoda.

1. Tajemnica klejnotu Nefertiti

Gdy Cressida Finch znajduje tajemniczy ostrakon, wyrusza w podróż do Egiptu. Poznaje tam piątkę dzieci i razem ruszają na poszukiwania wielkiego skarbu!

2. Skarb Atlantów

Kiedy Bartek znajduje starożytną gemmę widzi, że przez przypadek trafił na trop skarbu Atlantów i na trop przygody! Dlatego wyrusza w podróż na wyspę Santorini, do domu Dedala i w końcu do pieczary Tyfona, by odnaleźć skarb. Czy zdoła go znaleźć?

Przeczytajcie te książki, a wszystkiego dowiecie się sami!

Wiktoria Mahoney

Poprzedni artykułPomożmy Ani stanąć na nóżkach!
Następny artykułKorczakowo – obóz inny niż wszystkie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj