Zdjęcia Jerzego Rajeckiego zamieszczaliśmy na naszym portalu już niejednokrotnie. Fotograf upodobał sobie szczególnie polską wieś na Podlasiu. Okolice Tykocina, okolice Guszczewiny, Hodyszewo – Ferma, Lewkowo Stare, Jakowla, KIślaki, Suszcza, Giełczyn, Leśna Polana nad Biebrzą, Brzozowa, Mikicin, Suchowola, okolice Jasionowa, to tylko niektóre miejscowości, które zatrzymuje w swoim obiektywie. Jego zdjęcia ukazują sielską, dawną a jednak dzisiejszą wieś i jej mieszkańców, do których czasem wręcz wydaje się, że nie dotarła cywilizacja. Większość doskonale radzi sobie bez internetu, społecznościowych mediów i nowoczesnej technologii, żyją w harmonii z naturą, w rytmie wyznaczanym przez pory roku. Dziś zamieszczamy zdjęcia samego Jerzego Rajeckiego podczas jego podlaskich wędrówek.

Zachęcamy do odwiedzin strony Fb autora https://www.facebook.com/PodlaskieKlimaty/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykułWeź udział w ciekawym konkursie dla nauczycieli języka polskiego
Następny artykułCo gaworzenie mówi nam o rozwoju językowym dziecka?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj