2. Jazz

 

Od 9 marca do 19 kwietnia 2016 r. w galerii A.R czynna będzie wystawa grafik Henryka Lasko pt. „Jazz- monotypes”. To już 24 ekspozycja sztuki w tym miejscu, których organizatorem jest Janusz Skowron.

Henryk Lasko
Henryk Lasko

Henryk Lasko (ur. 1951). Od ponad czterdziestu lat maluje pejzaże, martwe natury i kwiaty. Od 35 lat wystawia swoje prace i uczestniczy na corocznych plenerach krajowych organizowanych przez Centrum Kulturalne w Przemyślu, a od kilku lat czynnie uczestniczy również w międzynarodowych plenerach w Brekovie na Słowacji i w Kolbuszowej. Jest laureatem kilkudziesięciu nagród i wyróżnień w dziedzinie rysunku i malarstwa. Artysta mieszka i tworzy w Przemyślu. Więcej informacji na stronie www.lasko.webd.pl

Henryk Lasko- „Jazz- monotypes”

9.III-19.IV.2016

A.R Gallery, 71 India Street, Brooklyn NY

Tel. 347.971.1938

 

4. Jazz

Poprzedni artykuł10 edycja konkursu recytatorskiego w Trenton
Następny artykułZ dala od zgiełku świata

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj