Już po raz dziewiąty ​Zespół Fahrenheit Center zaprasza polskie wyższe uczelnie do udziału w Polskich Targach Uniwersyteckich w Stanach Zjednoczonych. IX Polskie Targi Uniwersyteckie odbędą się w dniach 11 – 19 marca w najbardziej spolonizowanych miastach: Chicago, New York oraz Clark. Więcej informacji: www.fahrenheitcenter.orgPoprzedni artykuł„Dowiem się więcej o medalach od cioci Janiny”
Następny artykułBabcia Bożenka. Rozmyślania wielkopostne
Kobieta pisząca. Aktorsko niespełniona. Muzycznie wykluczona. Uzależniona od kawy, coca-coli i czarnego humoru. Nie znosi fasolki po bretońsku. Wielbicielka skandynawskiego chłodu i upiornej fantazji braci Grimm. Dziennikarka, pisarka i scenarzystka. Dwukrotna stypendystka Miasta Torunia w dziedzinie kultury.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj