Stowarzyszenie Szkoła Liderów zaprasza działaczy polonijnych do udziału w Szkole Liderów Polonijnych Ameryki Północnej.

Projekt jest finansowany ze środków Ministerstwa Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej.
Projekt jest kierowany do osób w wieku 20-40 lat, które już mają doświadczenia w działalności polonijnej lub społecznej. Są liderami lub mają potencjał, aby stać się nimi.

Celem projektu jest wsparcie rozwoju kompetencji liderskich uczestników, aby skuteczniej działali w swoich środowiskach polonijnych oraz lokalnych w kraju zamieszkania. Program będzie także wzmacniał więzi z Polską, przez przybliżenie im polskiej rzeczywistości. Organizatorzy pragną, aby absolwenci programu nawiązywali współpracę z innymi organizacjami polonijnymi oraz organizacjami pozarządowymi i instytucjami w Polsce przy realizacji projektów.

Projekt ma charakter edukacyjny, obejmuje cykl warsztatów i wizyt studyjnych. W szkole wezmą udział aktywni społecznie przedstawiciele środowisk polonijnych oraz Polacy mieszkający w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Termin Szkoły Liderów Polonijnych Ameryki Północnej: 27 sierpnia – 7 września 2012 roku

Zgłoszenia: do 27 lipca.

Organizatorzy pokrywają koszty uczestnictwa w Szkole Liderów, zapewniają pełne zakwaterowanie i wyżywienie. Zwracane są również koszty przeloty do Polski do 1700 zł.

Kontakt: Magdalena Mazur (magda.mazur@szkola-liderow.pl, tel. (011-48) 22 556 82 65);
Paweł Cieślak (pawel.cieslak@szkola-liderow.pl, tel. (0-11-48) 22 556 82 62).

Poprzedni artykuł„Małżeństwo jest luksusem”
Następny artykuł„Odkrycia w zasięgu ręki”