To opowieść o miłości przyjaźni i szczeniaku o imieniu Hektor, szukającym szczęścia – w zestawieniu z szarą rzeczywistością drugiej wojny światowej. To historia, która dowodzi, że nadzieja nigdy nie umiera, a na każdego czeka szczęście. Autorka przełamuje także tabu trudnych tematów w literaturze dziecięcej m.in. śmierci, boga, porzucenia itd.

Chociaż w założeniu czytelnikami książki jest grupa w wieku 6-13 lat, to książka dzięki uniwersalnej treści czytana jest również przez dorosłych, już w ponad 15 krajach. Kolorowe ilustracje zostały zaprojektowane przez bardzo utalentowanego i nagradzanego indonezyjskiego ilustratora Irfana Budi Harjo. Książka jest dostępna w języku polskim i angielskim.

Cel książki jest charytatywny oraz ma misję budowania empatii względem zwierząt. Zyski z jej sprzedaży trafią prosto do wybranych fundacji zwierzęcych i dziecięcych. Inicjatywę wsparło 11 organizacji, w tym 7 fundacji charytatywnych. Wszystkich patronów można znaleźć na stronie projektu: https://www.hectorandfriends.com/pl/

Jeśli podoba Ci się ta historia i chcesz mieć egzemplarz tej książki, można ją nabyć TUTAJ zarówno w wersji elektronicznej, jak i drukowanej. Dostawa realizowana jest na całym świecie i płatności akceptowane w różnych walutach. 

.

Poprzedni artykułBabcia Bożenka: Idąc po śladach
Następny artykuł34 osoby przystąpiły do egzaminu na Global Seal of Biliteracy w South Hackensack, NJ!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj