Materiał filmowy, który jest podsumowaniem ubiegłorocznego projektu „Greenpoint. Przemiany” realizowanego na Greenpoincie w Nowym Jorku ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą.” „Greenpoint. Przemiany” to seria wydarzeń kulturalno-społecznych, zrealizowanych przez Fundację Culture Shock od maja do grudnia 2014 roku. W programie znalazły się warsztaty, koncerty, projekcje filmów, akcja sąsiedzka. Aktywności te skierowane były do mieszkających tam Polaków, osób polskiego pochodzenia oraz wszystkich nowojorczyków, zainteresowanych polską historią i kulturą.

Poprzedni artykuł„Mam się czym pochwalić” – mówił o sobie Stanisław Barańczak
Następny artykułBaruch College – dobra szkoła na każdą kieszeń

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj