Greenpoint Arts Block Festival

Greenpoint Arts Block Festival to sąsiedzki festiwal uliczny, mający na celu promocję polskich i lokalnych artystów, zaznaczenie polskiej tożsamości Greenpointu oraz integrację między wieloletnimi i nowo przybyłymi jego mieszkańcami przy okazji różnorodnych wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych i rekreacyjnych.

W ramach wydarzenia przewidujemy stoiska ze sztuką, rękodziełem oraz produktami polskich i lokalnych wystawców, koncerty, wystawy fotograficzne, różnego rodzaju warsztaty edukacyjne, sportowe, rekreacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, stoiska lokalnych biznesów, mediów polonijnych, instytucji oraz organizacji non-profit, działających na rzecz dzielnicy Greenpoint i inne atrakcje.

Zinteresowani artyści, rękodzielnicy pochodzenia polskiego lub innego, będący związani z Greenpointem, Brooklynem lub polską sztuką i kulturą oraz firmy produkujące i promujące polską sztukę i rękodzieło wciąż mogą zgłaszać swój udziału w wydarzeniu.

26 września 2015

Leonard Street, Brooklyn, NY

W razie pytań prosimy o telefon 646 589 2060 lub maila: marta@cultureshock.pl

Informacja nadesłana

 

Organizatorami wydarzenia jest Biblioteka Brooklyńska na Greenpoincie, Fundacja Culture Shock oraz New York Dance & Arts Innovations. Wydarzenie jest współfinansowane przez Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku i wspierane przez Instytut Kultury Polskiej w Nowym Jorku.

* * *

Zapraszamy artystów oraz firmy produkujące i promujące polską sztukę i rękodzieło do uczestnictwa w wydarzeniu. Festiwal będzie świetną okazją do zaprezentowania się i dotarcia do szerszej grupy odbiorców, sprzedaży produktów i usług oraz do zaznaczenia swojej obecności w życiu Greenpointu!

WARUNKI UCZESTNICTWA

Udział mogą zgłaszać zainteresowani artyści, rękodzielnicy pochodzenia polskiego lub innego, będący związani z Greenpointem, Brooklynem lub polską sztuką i kulturą oraz firmy produkujące i promujące polską sztukę i rękodzieło w tym: biżuterię, odzież, zabawki dziecięce i inne, lub działające lokalnie na Greenpoincie.

Aby wziąć udział należy: 

  • Wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy (tabelka poniżej) i odesłać go na adres marta@cultureshock.pl do 24 sierpnia 2015 (w tytule maila wpisując Greenpoint Arts Block Festival – uczestnictwo).
  • Zdobyć pozwolenie na sprzedaż uliczną tzw. Temporary Street Fair Vendor Permit (instrukcja w załączniku) oraz przesłanie jego skanu wraz z formularzem zgłoszeniowym. Opłata za uzyskanie pozwolenia wynosi $10.
  • Uiszczenie opłaty za miejsce w wysokości $15 (w dniu wydarzenia).

 

Formularz zgłoszeniowy:

Imię i nazwisko / Nazwa firmy:…………………………………………………………………

Email i telefon:…………………………………………………………………

Rodzaj prac i produktów (krótki opis + zdjęcia opcjonalnie):…………………………………

# Temporary Street Fair Vendor Permit:………………………………..

Czy potrzebują Państwo stołu i krzesła na czas festiwalu?…………………………..

 

 

W razie pytań i niejasności prosimy o telefon 646 589 2060 lub maila: marta@cultureshock.pl

 

Poprzedni artykułMówię po polsku and it is awesome!
Następny artykułMamy Dzień Dwujęzyczności! – proklamacja nowego polonijnego święta w Konsulacie Generalnym RP w Nowym Jorku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj