Dzisiaj jest żydowskie święto Yom Kippur i wszystkie szkoły publiczne zamknięte.

Za oknem deszcz. Co można robić w domu?

Kimberly i Natalie z wielką radością i energią przystąpiły do robienia plakatów na mecz bokserski w Dover, New Jersey.

Ich była nauczycielka z Polskiej Szkoły w Mahwah, Agatka Klecha, będzie walczyć w piątek, 28 września o diamentowe rękawice!

Agatka łamie utarte opinie o nauczycielkach. Jest nie tylko inteligentna, ale i wysportowana. Ma 27 lat i 175 cm wzrostu. Będzie walczyć w wadze 69 kg.

– Czuję się silna! Czuję się gotowa do walki! – mówi w wywiadzie dla www.bokser.org

Razem z córkami oglądamy wywiad i podziwiamy odważną dziewczynę.

Można ją zobaczyć i posłuchać na:

Agatka uczyła Kimberly i Natalie przez ostatnie 2 lata. Od września tego roku w każdą sobotę, zamiast do szkoły, chodzi na treningi. Ale może kiedyś wróci do nas?

Chociaż życzymy jej wielkiej kariery w boksie.

Go! Go! Agatka!

Danusia Swiątek