Ringwood State Park, Ringwood, New Jersey. Publiczny park nad Jeziorem Shepherd Lake. Można pływać kajakiem, łódką i łowić ryby, a także pływać w jeziorze. Od Memorial Day do Labor Day w godzinach od 10 am do 6 pm. Tel. 973-962-7031

Well-Sweep Herb Farm, 205 Mount Bethel Rd, Port Murray, New Jersey. Prywatna farma z uprawą ziół. Jedna z największych tego typu w USA. Można zrelaksować się wśród ziół i także urządzić piknik. Tel. 908-8532-5390

Hacklebarney State Park, Chester, New Jersey. Publiczny park. Ponad 100 stołów piknikowych na terenie parku. Ulubione miejsce dla wędkarzy nad rzeką. Wymarzone miejsce do wędrówek po lesie. Niestety nie dla rowerzystów. Tel. 908-638-6969

Round Valley Recreation Area, Lebanon-Stanton Rd. New Jersey. Publiczny park. Dostęp do zbiornika wodnego. Na terenie piknikowym jest możliwość grillowania. Zorganizowane place zabaw. Tel. 908-236-6355.

Tallman Mountain State Park, Sparkill, New York. Publiczny park. Z widokiem na rzekę Hudson. Teren piknikowy. Basen. Plac zabaw. Korty tenisowe. Tel. 845-359-0544

Hook Mountain State Park, Nyack, New York. Publiczny park. Rewelacyjnie piękne widoki na rzekę Hudson. Teren do pikniku, jazdy rowerowej i spacerów. Tel. 845-268-3020

Bear Mountain State Park, Bear Mountain, New York. Teren piknikowy. Jezioro z możliwością pływania na łódce. Małe zoo. Karuzela. Szlaki górskie. Tel. 845-786-2701

DPS

Poprzedni artykuł„Mam nadzieję, że nie będzie wirtualnego domu”
Następny artykuł„Nie ma dzieci, są tylko ludzie”

2 KOMENTARZE

  1. …a ja dodam do listy jeszcze kilka ciekawych, w ktorych bylismy albo bywamy: Harriman State Park z siedmioma jeziorami, NY, Space Farms Zoo & Museum – rewelacja, NJ, Cheesequake State Park nad jeziorkiem, NJ, Sandy Hook kolo latarni z widokiem na zachod slonca, NJ,Omahawk Lake nad jeziorem z malym parkiem wodnym, NJ, ciekawe jest tez miejsce pod Mostem Waszyngtona od strony NJ ale nie pamietam jak sie to nazywa

  2. a Ringwood tez pierwszy na naszej liscie, ciekawe miejsce o kazdej porze roku, polecam szczegolnie tym, ktorzy szukaja przestrzeni dla dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj