TWWP

The Westchester Wedding Planner – magazyn, który podsuwa pomysły w przygotowaniach do ślubu
i wesela, znany jest mieszkańcom metropolii nowojorskiej. Do najnowszego wydania tego wyspecjalizowanego magazynu Spring/Summer 2014, trafiły fotografie MONIKI EISENBART, która współpracuje z naszym portalem.

Monika fotografowała przez 7 godzin Ravinkę i Nelsona Case.
„To był bardzo ciekawy ślub. Para młoda połączyła elementy ślubu katolickiego z buddyjskim. Ceremonia była niezwykle urzekająca i bardzo kolorowa. Panna młoda była ubrana w tradycyjny strój indyjski w kolorach czerwieni. Moją pracę z Ravinką i Nelsonem uznaję za fascynującą” – mówi Monika.

Zachęcam do obejrzenia zdjęć Polki. A magazyn w wersji również internetowej www.thewestchesterweddingplanner.com może przydać się naszym polskim czytelnikom, którzy zamierzają zawrzeć związek małżeński i urządzić przyjęcie.

Danuta Świątek

Fot. Monika Eisenbart
Fot. Monika Eisenbart

Zdjecia Moniki Eisenbart w środku magazynu The Westchester Wedding Planner
Zdjęcia Moniki Eisenbart
w środku magazynu The Westchester Wedding Planner
Poprzedni artykuł„Jaka będzie Katedra Polska na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku?”
Następny artykuł„Odyseja metafizyczna”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj