Children's Smile Foundation 3x3.indd

Z okazji Dnia Dziecka Fundacja Children’s Smile zaprasza w niedzielę, 31 maja 2015  od godziny 14:00 na Festyn „Uśmiech Dziecka”, który jak co roku odbędzie się na placu przy Parafii Św.Krzyża na Maspeth w Nowym Jorku.

Festyn będzie wspaniała zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla rodziców. W programie organizatorzy przewidują wiele atrakcji dla dzieci, występy, konkursy, gry sprawnościowe, kolorowy piasek i salon piękności dla dziewczynek. Będzie można również poskakać w dmuchanym zamku, sprawdzić swoje umiejętności w rzucaniu do celu. Każde dziecko otrzyma upominki od sponsorów festynu.

W programie muzycznym wystapi zespół Gaudete, w którym dzieci nie tylko śpiewają, ale także grają na instrumentach i tańczą. Zespół prowadzony jest przez Ewę Gindorowicz ze Szkoły Języka i Kultury Polskiej w Maspeth. Na scenie będziemy również  podziwiać występy Młodych  Talentów z Polskich Szkół Dokształcających.

W czasie trwania festynu zostanie zogranizowana loteria, z której dochód będzie przeznaczony na leczeni oczka niespełna rocznego Kacperka Siewniaka. Chlopiec od drugiego miesiąca życia cierpi na nowotwór oczka – siatkówczak.Kilka miesięcy temu przyleciał do Nowego Jorku, jest pod opieka doktora Abramsona z Memorial Sloan Kettering Cancer. Chlopeic w maju otrzyma kolejna chemię, której koszt wynosi ponad $ 30.000.

Sponsorami tegorocznego festynu sa: PSFCU, BRIDGE CAPITAL ENTERPRISES LTD, SYRENA BAKERY, SUPER EXPRESS,  JEPOL CONSTRUCTION, ZYWIEC, LITTLE EINSTEIN DAYCARE, KURIER PLUS, RADIO RAMPA, PARAFIA ŚW.KRZYŻA w Maspeth, SZKOŁA JĘZYKA I KULTURY POLSKIEJ IM.ŚW JANA PAWŁA II w Maspeth, Maspeth Federal Savings, Family Dental Care, Pulaski Association of Bussines & Professional Men, Inc.

 

 

 

 

 

Poprzedni artykuł„Nie wolno iść na łatwiznę”
Następny artykuł„Aukcja sztuki może dać uśmiech dziecku”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj