Janusz SkowronOd 29 sierpnia do 3 października 2016 będzie można oglądać wystawę rysunków Janusza Skowrona pt. „East River Fish Fantasy- drawings”.

„Przez ponad 27 lat, od kiedy mieszkam w Nowym Jorku, zaglądam nad East River. Rzeka jest głęboka, słona i pełna tajemnic czasów prehistorii. Kilka lat temu zacząłem rysować fantazyjne ryby. Niedawno zaś, siłą wyobraźni zobaczyłem je w głębinach Wschodniej Rzeki.”

Janusz Skowron studiował Sztukę na UMCS w Lublinie. Dyplom w pracowni litografii (1983). Brał udział w ponad dwustu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Od 1999 roku wystawia wraz z Grupą Emocjonalistów. Od lat jest promotorem polskiej sztuki w Stanach Zjednoczonych. Uprawia malarstwo, grafikę i rysunek.

 

STARBUCKS

910 Manhattan Ave.,

Brooklyn, New York

Tel. 718.609.0467

 

Janusz Skowron, Ryba 1, ołówek, 2016
Janusz Skowron, Ryba 1, ołówek, 2016
Janusz Skowron, Ryba 2, ołówek, 2016
Janusz Skowron, Ryba 2, ołówek, 2016

 

Poprzedni artykułLody dla ochłody – przewodnik po najlepszych lodziarniach w MA. Cz. 2
Następny artykułCzy jestem fotografem? Ja po prostu robię zdjęcia!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj