W piątek, 23 września 2022 roku, pierwszy raz w historii naszej polskiej szkoły obchodziliśmy „Dzień Sportu”. Nasi wspaniali, wysportowani, pełni pozytywnych emocji Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele mogli spróbować swoich sił i umiejętności we wcześniej przygotowanych konkurencjach, grach oraz konkursach sportowych. 

Było kolorowo i wesoło, a wszyscy aktywnie integrowali się podczas naszej imprezy, której celem była możliwość spędzenia czasu ze swoimi dziećmi, świetnej zabawy, a także zmotywowania nas wszystkich do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia.

.

Tego dnia już kolejny raz, cała społeczność Brzechwy pokazała, że mimo przeciwności potrafimy się dobrze bawić. Nawet zbliżający się deszcz i zimny wiatr nie zdołał zwiać uśmiechów z naszych twarzy a duch zdrowej, sportowej rywalizacji towarzyszył nam do końca.

.

.

.

Dziękujemy naszym kochanym Rodzicom, którzy pomogli nam w ogrzaniu się, serwując ciepłe hot-dogi i inne smakołyki oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania tego niezapomnianego wydarzenia.

Mamy nadzieję, że chociaż przez chwilę mogliśmy zgodnie z hasłem „W zdrowym ciele zdrowy duch” zachęcić Was wszystkich do uprawiania jakiegokolwiek sportu i do utrzymywania sprawności fizycznej a „Dzień sportu” stanie się tradycją u Brzechwy. 

Sport to Zdrowie!

.

Krystyna Skoczeń

Nauczyciel Polskiej Szkoły im. Jana Brzechwy w Tinley Park

Poprzedni artykuł„Trzeba dzielić się sercem”
Następny artykułWebinarium „Dzieci dwujęzyczne” z okazji Polonijnego Dnia Dwujęzyczności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj