Z okazji dnia dziecka Fundacja Uśmiech Dziecka w Nowym Jorku zorganizowała w sobotę, 3 czerwca na Maspeth, przy kościele Św. Krzyża, festyn, z której dochód przeznaczony był na pomoc dzieciom, które straciły rodziców: Danielowi i Julii Pawliszyn ze Staten Island. Na uczestników festynu, który prowadziła Joanna Mrzyk, czekało mnóstwo atrakcji. Obok występu zespołu Gaudete pod kierunkiem Ewy Gindorowicz i Natalii Bar z nauczycielką Marią Paluch, swoje piosenki zaśpiewały Isabella Swierzawski i Olivia Lesiczka, jak również mogliśmy oglądać roztańczone Iskierki pod dyrekcją Danuty Zakrzewskiej. Były również konkursy z nagrodami, sprawnościowe gry, malowanie twarzy i zajęcia arts and crafts. O muzyczną oprawę imprezy zadbał DJ IKEZ JR.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z festynu.

Zdjęcia: Marta Kustek i Wojtek Maślanka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprzedni artykuł„Visual Voice” wystawa Grupy Krakart z Los Angeles. 17 czerwca
Następny artykułStawiać na nagradzanie i motywowanie polonijnych dzieci

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj