Relacja z obchodów Pierwszego Polonijnego Dnia Dwujęzyczności w Mahwah NJ, który obchodzony był 10 października br. Polskiej Szkole im. M. Kopernika.

 

Realizacja: Kazimierz Pienkawa, Andrzej Cierkosz

 

 

logotypMSZ_A_kolorNagranie jest dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 3.0 Polska. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Fundacji Dobra Polska Szkola i Fundacji Edukacja dla Demokracji. Utwór powstał w ramach projektu finansowanego w ramach konkursu „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.“ realizowanego za pośrednictwem MSZ w roku 2015. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworu, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji, o posiadaczach praw oraz o konkursie „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”.

Poprzedni artykułŻyjemy globalnie, myślimy lokalnie – dlaczego znajomość języków i innych kultur staje się coraz ważniejsza?
Następny artykułBabcia Bożenka: Na kolanach przed Maryją

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj