Dwie miłości: genialnego Bolesława Leśmiana po angielsku w tomiku „33 of the Most Beautiful Love Poems” (wyd. 2011) i nie mniej genialnego Pabla Nerudy (noblisty), po polsku, w książce „Dwadzieścia wierszy miłosnych i jedna pieśń rozpaczy” (wyd. 2012) – obie publikacje w tłumaczeniu Mariana Polaka-Chlabicza, który zaprezentował je na spotkaniu, 4 grudnia 2012 r w Fundacji Kościuszkowskiej.

Wieczór odbył się w erotycznej scenerii grafik i obrazów Janusza Skowrona, ilustratora obu książek. Spotkanie uświetnił aktor, Tadeusz Turkowski, swoją niepowtarzalną interpretacją wielkiej poezji.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego ze spotkania.

Realizacja: Marta Kustek, Andrzej Cierkosz

Poprzedni artykuł„Czy jestem świadomym rodzicem?”
Następny artykuł„Winston Preparatory School czyli nauka dla dzieci z wyzwaniami”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj