Gorący fani popularnego niegdyś serialu rysunkowego z lat 60-tych „Między nami Jaskiniowcami” (The Flinstones) mają teraz nie lada okazję, by zamieszkać w identycznym domu, w którym mieszkał serialowy bohater Fred Flinstone! Taki właśnie dom został niedawno wystawiony na sprzedaż w Malibu za 3.5 mln dolarów.

Luksusowy letni dom należy (jeszcze) do legendarnego prezentera telewizyjnego Dicka Clarka (również pomysłodawcy i producenta American Music Awards show, który prowadzony jest corocznie od 1972 roku) i jego żony Kari. Wybudowali go 82 lata temu na liczącej blisko 9 hektarów posiadłości.

Architektura budynku wzorowana jest na domu z filmowego komiksu. Jednak sam oryginalny styl budynku, surowy i prymitywny wygląd z zewnątrz nie jest tu największym przetargowym argumentem.

Dom położony jest na wzgórzu. W każdym pomieszczeniu znajduje się wielkie oszklone okno, z którego roztacza się niezwykły widok na Ocean Spokojny, Wyspy Normandzkie, góry Boney i Dolinę Serrano.

Jaskiniowe kształty budowli, wysokie sufity, kominek, otwarte patio i dużo słonecznego światła, to główne przymioty budynku, występujące w opisie agencji nieruchomości zajmującej się sprzedażą. Pomimo, że w domu jest tylko jedna sypialnia, ma ona dwie łazienki i wygląda jak prawdziwa obszerna grota.

Source: www.mymodernmet.com

Poprzedni artykułTaryn Simon fotografuje ukryte miejsca
Następny artykuł„Zamiast plaży”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj