„Dlaczego warto posyłać dzieci do polskiej szkoły?” – wywiad ze Zdzisławem Hofmanem

1645

„Badania potwierdzają, że osoby mocno zakorzenione w tradycjach i kulturze swojej genetyki to osoby silniejsze psychicznie i emocjonalnie. To właśnie poczucie łączności wielopokoleniowej, łączności z tradycją oraz dumy z przodków, wybitnych przedstawicieli swojej grupy etnicznej, daje im tę siłę.” – mówi Zdzisław Hofman, superwizor Stowarzyszenia KLANZA (współtwórca stowarzyszenia i jego wieloletni prezes), licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, tutor w programie Liderzy PAFW i współpracownik Stowarzyszenia Szkoła Liderów, oraz dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli przy Stowarzyszeniu Wspólnota Polska.

 

Realizacja: Marta Kustek, Marcin Kapron

Poprzedni artykułBabcia Bożenka: Świętujmy Boże Narodzenie
Następny artykuł„Pokonałam swój lęk” Karolina Wałczyk – wyróżnienie w konkursie “Wakacyjne Migawki”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj