“Dlaczego warto posyłać dzieci do polskiej szkoły?” – wywiad ze Zdzisławem Hofmanem

93

“Badania potwierdzają, że osoby mocno zakorzenione w tradycjach i kulturze swojej genetyki to osoby silniejsze psychicznie i emocjonalnie. To właśnie poczucie łączności wielopokoleniowej, łączności z tradycją oraz dumy z przodków, wybitnych przedstawicieli swojej grupy etnicznej, daje im tę siłę.” – mówi Zdzisław Hofman, superwizor Stowarzyszenia KLANZA (współtwórca stowarzyszenia i jego wieloletni prezes), licencjonowany trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, tutor w programie Liderzy PAFW i współpracownik Stowarzyszenia Szkoła Liderów, oraz dyrektor Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli przy Stowarzyszeniu Wspólnota Polska.

 

Realizacja: Marta Kustek, Marcin Kapron

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj