Tym razem czytelnicza akcja zawędrowała na Ridgewood, dzielnicy Queens w Nowym Jorku, która robi się ostatnio coraz bardziej polska. Już w najbliższy czwartek, o godz. 18.00 zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 4 – 7 lat. Czytać będą Weronika Kwiatkowska, dziennikarka Kuriera Plus, Edyta Maselbas z Fundacji Noble Planners oraz Małgosia Krasoń. W programie również konkursy i quizy z nagrodami ufundowanymi przez sponsora czytelniczych spotkań Sławomira Plattę z The Platta Law Firm.

Zapraszamy!

Adres: The Queens Library at Ridgewood
20-12 Madison Street
Ridgewood, New York

10751604_10152823739084564_341795991_n

Poprzedni artykuł“Studenci na Ohio State University bardzo lubią Kochanowskiego”
Następny artykuł„Na obozie żeglarskim” Adam Waszczyszak – III miejsce w konkursie ” Wakacyjne Migawki”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj