Szczęśliwe i smutne, podczas zabawy lub w trakcie pracy, zamyślone, ciekawe, wstydliwe. Niezależnie od szerokości geograficznej i warunków w jakich żyją, dzieci są zawsze jednym z najwdzięczniejszych tematów fotografii podróżniczej. Różni je kolor skóry, ale łączy ogromna chęć do zabawy i poznania świata.

Prezentujemy wybrane zdjęcia dzieci z wielu zakątków świata, wykonane przez fotografów – podróżników (niejednokrotnie amatorów, choć nie zawsze). Autorami zdjęć są Jens Sieckmann (Niemcy), Arun Titan (Indie), Muhammed Muheisen (Arabia Saudyjska), Alessandro Vannucci (Kambodża), Jammu & Kashmir (Indie), Thomas Michalczyk (Niemcy), Gunnar Salvarsson, Gunnar Salvarsson (Islandia) i Michael Martin.

[flagallery gid=28 name=Gallery]
Poprzedni artykułGdzie jest toaleta?
Następny artykuł„U Kopernika we Fromborku”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj